REGULAMIN

Szanowni Państwo, Będziemy bardzo wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu bezpieczeństwa i spokojnego pobytu Wszystkich naszych Gości.
 1. Po przybyciu prosimy Państwa o dopełnienie formalności meldunkowych (wymagany jest dowód osobisty) oraz uregulowanie pozostałej należności za pobyt.
 2. Podane ceny noclegów nie obejmują miejscowej opłaty klimatycznej.
 3. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz. 11.00 następnego dnia.
 4. Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych gości Pokoje gościnne są „strefą wolną od dymu”. Prosimy o respektowanie zakazu palenia w pokojach, łazienkach i korytarzach.
 5. Uprzejmie prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
 6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach urządzeń elektrycznych: nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń, używanie ognia otwartego. Powyższe nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 7. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu czy innego pojazdu należącego do gościa.
 8. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, kwota za pozostałe niewykorzystane dni pobytu w ramach rezerwacji nie jest zwracana.
 9. Na terenie posesji nie mamy możliwości podejmowania gości ze zwierzętami, w wyjątkowych sytuacjach należy taki pobyt ustalić.
 10. Zabrania się wykorzystywania sprzętu RTV znajdującego się w pokojach, apartamentach do odtwarzania utworów objętych prawem autorskich, do których Gość nie nabył wcześniej praw. W szczególności zabrania się odtwarzania we wskazanej formie utworów twórców należących do organizacji STOART: lista artystów reprezentowanych przez STOART Związek Artystów Wykonawców.
 11. Klient robiąc rezerwację zobowiązuje się do akceptowania podanych powyżej warunków.
Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym pensjonacie. Życzymy dobrego wypoczynku nad morzem i zapraszamy do ponownych odwiedzin.

REZERWACJA​

Preferujemy rezewacje noclegów w systemie cyklów tygodniowych (wynajem pokoi od soboty lub niedzieli, 7 noclegów).
Jeśli jednak potrzebują Państwo ustalić inne terminy wynajmu kwater również zapraszamy do kontaktu. Postaramy dostosować się do Państwa możliwości.
Po ustaleniu szczegółów warunkiem zrobienia rezerwacji pokoju jest dokonanie częściowej przedpłaty na podane konto nr
88 1020 2791 0000 7902 0280 5588 w ciągu 3 dni od daty wstępnej rezerwacji.

Brak wpłaty w uzgodnionym czasie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji noclegów.